Події

Відкритий лист ромського громадянського суспільства України
Відкритий лист ромського громадянського суспільства України до українського народу, Уряду та світової спільноти 8 квітня ми відзначаємо Міжнародний день ромів. Цей день — не лише про святкування. Це день пам’яті, гідності та боротьби. День, коли ми говоримо про біль історичних травм, про сучасну дискримінацію, про виклики збереження мови й культури.

Ромська програма – на одній з найбільших конференцій в Європі
Понад п'ять тисяч учасників з України та європейських країн взяли участь у конференції CAFE KYIV 2025, яка відбулась у німецькій столиці. До Берліна з'їхалися політики, дипломати, військові, експерти, представники етнічних спільнот, громадських організацій з України та з європейських країн. Головні теми заходу – війна Росії проти України, відбудова України та шлях до Європейського Союзу.

Розширення прав і можливостей жінок, припинення дискримінації за ознакою місця роботи та походження
ОНОВЛЕНЕ ЗАПРОШЕННЯ: Розширення прав і можливостей жінок, припинення дискримінації за ознакою місця роботи та походження: Шляхи до рівності та інклюзії. Захід відбудеться 19 березня о 14:30 за східноєвропейським часом.

У Нью-Йорку триває 69-а сесія Комісії ООН зі становища жінок
Участь у заходах, присвячених захисту прав жінок, бере співголова Українського ромського адвокаційного альянсу «AУРА» та заступниця директора «АРКА» Наталія Томенко.

Показ фільму "Голоси, які мають імена" та дискусія з Лесею Пагуліч і Наталією Томенко
Кафедра жіночих та гендерних студій Університету Південної Флориди в рамках "Книжкового клубу транснаціональної турботи" проведе показ фільму "Голоси, які мають імена" та дискусію з Лесею Пагуліч та Наталією Томенко.

У Берліні відбувся показ фільму про геноцид ромського народу
«Голоси, які мають імена» - показ документального фільму під такою назвою відбувся у Берліні в рамках конференції CAFE KYIV 2025. Фільм створений на основі архівів Молодіжної агенції з адвокації ромської культури «АРКА» та інтерв'ю з ромами, які були надані Українським центром вивчення історії Голокосту.

Міхаель Рот: «Роми є найбільшою етноспільнотою Європи. І ми маємо визнавати їхній внесок»
Сьогодні у німецькій столиці відбувається конференція CAFE KYIV 2025. Це одна з найважливіших подій Європи, присвячена Україні. Уже традиційно, як і торік, Молодіжна агенція з адвокації ромської культури «АРКА» виступає офіційним партнером події. Серед цьогорічних заходів, важливих для ромської спільноти, які відбуваються в рамках конференції, зокрема, панельна дискусія «Роми в Україні: Борці за демократію, справедливість та розмаїття», а також показ документального фільму «Голоси, які мають імена».

Молодіжна агенція з адвокації ромської культури «АРКА» запрошує до своєї команди SMM-менеджера/ку
ГО «АРКА» шукає SMM-менеджера/ку. Якщо ви вмієте говорити про серйозні речі доступно та цікаво, знаєте, як достукатися до різних аудиторій, маєте достатньо амбіцій до втілення масштабних міжнародних проєктів, зацікавлені в побудові толерантного суспільства в Україні, то вам до нас!

Гуманітарна допомога, права, рівність: які виклики стоять перед ромською громадою
Понад 100 тисяч ромів стали внутрішньо переміщеними особами або були змушені шукати прихистку за кордоном. У цій ситуації вкрай важливо, щоб голос ромської громади був почутий, а їхні потреби враховані у процесах гуманітарного реагування та відбудови України. Саме цим питанням був присвячений «Національний форум з реалізації Ромської Стратегії. Цінуючи різноманіття»

День Соборності та Свободи України
Сьогодні ми відзначаємо День Соборності та Свободи України — свято, яке нагадує про єдність нашого народу, про спільну мету та силу, що долає будь-які труднощі. Для нашої багатонаціональної країни, де кожна культура є частиною великої мозаїки, це свято має особливе значення.