Захист прав на інформацію
Молодіжної організації з адвокації ромської культури “Арка”

Дата набрання чинності: 01.06.2018 р.

 1. Загальні положення
  1. Всі майнові і немайнові авторські права на контент належать: МОЛОДІЖНА АГЕНЦІЯ З АДВОКАЦІЇ РОМСЬКОЇ КУЛЬТУРИ “АРКА”, ЄДРПОУ – 42142139, Підгірна 14, 39600, Кременчук, Полтавська область.
  2. Під матеріалами маються на увазі всі матеріали (тести, фото, відео, аудіо та графічні елементи), які створені МГО АРКА https://arca.org.ua та розміщені на ресурсі і усіх соціальних мережах організації.
  3. Всі авторські права належать авторам публікацій і охороняються відповідно до чинного законодавства України.
 2. Безкоштовне використання матеріалів та обмеження
  1. Будь-яке відтворення, перепублікація, розповсюдження, переклад чи переказ матеріалів МГО “АРКА” - підпадає під означення “використання матеріалів” та регулюється чинним законодавством України.
  2. Розповсюдження матеріалів МГО “АРКА” у некомерційних цілях дозволене за умови вказання першоджерела у першому абзаці тексту з гіперпосиланням на використаний матеріал.
  3. Гіперпосилання на матеріал повинно бути прямим та не закритим для індексації пошуковими системами.
  4. Вказувати організацію як першоджерело інформації необхідно у першому чи другому абзаці тексту. Не дотримання цих Правил означає порушення прав захисту інформації та карається згідно чинного законодавства.
  5. Використання фото- та відеоматеріалів МГО “АРКА” можливе у некомерційних цілях з обов’язковим вказанням автора та організації як першоджерела зображень.
 3. Відповідальність
  1. Будь-яке комерційне використання матеріалів, відтворення текстів або їх фрагментів з комерційною метою - заборонене. Відтворення інтелектуальної власності МГО “АРКА” задля комерційних цілей можливе лише з письмової згоди організації.
  2. Інтелектуальна власність МГО “АРКА” є захищеною згідно чинного законодавства України, тому порушення будь-яких авторських прав несе за собою загрозу відповідальності, передбачену кримінальним, цивільним і адміністративним законодавством України.
  3. МГО “АРКА” залишає за собою право захищати права на свою інтелектуальну власність відповідно до норм чинного законодавства України шляхом подачі скарг та заяв до правоохоронних та судових органів.
 4. Зміна правил використання матеріалів
  1. Організація залишає за собою право переглядати та змінювати положення даних правил. Актуальна редакція розміщена на сайті за посиланням: https://arca.org.ua/uk/data-protection/